3:2

3:1, 0:0, 0:1

HK Králův Dvůr

Branky MBL: Klikar, Vondrlík, Kolner. Vyloučení: 8:2. Diváci: 150.

M l. B o l. - Hráči mladoboleslavského B týmu slaví druhé vítězství v řadě, Králův Dvůr tentokrát porazili 3:2. Ačkoliv oproti páteční výhře šlo o vydřenější a mnohem těsnější výhru, i ta se pochopitelně počítá a Bruslaři tak mohou začít zbrojit na příští víkend, kdy je čeká semifinále. O jejich soupeři se teprve rozhodne.

Mladoboleslavským hokejistům se vyvedla první třetina, ze které těžili po celý zbytek zápasu. Do sítě Králova Dvoru se postupně trefili Klikar, Vondrlík a Kolner, hosté dokázali kontrovat jedinou brankou.

Bezgólová druhá třetina napovídala o tom, že už je možná rozhodnuto, v té třetí ale hráči Králova Dvoru snížili a posledních deset minut tak přinesly ještě poměrně drama. To mohlo být ještě podstatně větší, kdyby se hosté dvě minuty před koncem nenechali díky poměrně zbytečnému seknutí protihráče vyloučit.

Králův Dvůr ještě zkusil odvolat brankáře, ale Boleslavští si už situaci pohlídali. Po celkovém vítězství 2:0 na zápasy tak postupují do semifinále.