30. 9. 2013

10:3

4:1, 3:1, 3:1

HC Lev Benešov

Branky a nahrávky: 6. Protivný J. (Kačírek, Rovný), 8. Kolner (Protivný M., Žabka), 16. Vajsejtl (Kejmar, Vondrlík), 17. Kolner (Protivný M., Moc), 30. Kačírek (Dinga), 36. Ficek (Kristek, Christov), 37. Rovný (Kačírek), 57. Kolner (Rovný), 58. Protivný J. (Kačírek), 59. Ficek (Christov) - 11. Holánek (Pěkný), 35. Hořejší (Holánek,Pěkný), 54. Holánek (Farbula). Rozhodčí: Čáp - Formánek, Macháč. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 41.

M l. B o l. - Do města automobilů zavítal ke třetímu mistrovskému utkání tým Benešova, který v předchozích dvou utkání ještě nebodoval. V celém utkání byli lepší domácí, kteří po třetinách 4:1, 3:1, 3:1 jasně a zaslouženě vyhrál 10:3. Hattrickem se blýskl domácí <strong>Ladislav Kolner.</strong>

První třetina byla v režii domácích, skóre utkání otevřel už v 6. minutě tečí Jan Protivný po střele Kačírka od modré - 1:0. O dvě minuty později přidal druhý gól v přesilové hře Kolner - 2:0. V 11. minutě snížil skóre benešovský Holánek - 2:1. Boleslavští přidali ještě do konce třetiny dva góly, trefili se Kolner s Vajsejtlem a uzavřeli stav první třetiny na 4:1.

Druhou třetinu měli jasnou převahu Boleslavští. Ve 30. minutě se trefil Kačírek - 5:1. Poté přidal druhý gól Benešova v přesilové hře Hořejší - 5:2. Šestou branku domácích přidal po souhře první pětky Ficek - 6:2. Ve 37. minutě se trefil v oslabení Rovný - 7:2.

Ve třetí třetině snížil na 3:7 Holánek a to bylo ze strany Benešova vše. V rozmezí tří minut pak přidali tři branky domácí. Svůj hattrick zpečetil dělovkou ze strany v 57. minutě Kolner - 8:3. O minutu později přidal svou druhou branku Jan Protivný. Skóre zápasu uzavřel gólem zpoza brány Ficek - 10:3.