Starší dorostenci prohráli počtvrté v řadě, nestačili ani na Spartu

napsal Vojtěch Drbohlav
HC Sparta Praha

5:1

0:0, 4:0, 1:1

Branky a nahrávky: 24. Zídek (Seniov, Pšenička), 26. M. Jandus (Michnáč), 30. Zídek (Pšenička), 40. Michnáč (Kulda), 59. Procházka (M. Jandus) – 48. Musliu (Rypar). Rozhodčí: Jebavý - Karda, Slaba. Vyloučení: 8:7, navíc Kalus nesportovní chování 10 min. a Uřídil naražení zezadu 10 min. (oba MBL). Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 34:19. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Chour – Duben, Vlad, Jeřábek, Janda, Kalina, Bureš, Sedliský – Jandus M., Kulda, Zídek, Jandus T., Svoboda, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Safin, Chlouba, Seniov, Komárek, Procházka

Krofta – Řečinský, Ďurkáč, Kalus, Marček, Mašek, Mlčoch, Mattis – Prokop, Musliu, Vajsejtl, Straka, Rypar, Kalaš, Skořepa, Uřídil, Dančišin

P r a h a – Boleslavští dorostenci se v rámci 10. kola RAKO extraligy staršího dorostu utkali v sobotu po obědě v pražské Incheba Areně s celkem Sparty. Na tento tým neměli hráči kolem trenéra Jiřího Recha zrovna dobré vzpomínky. Byli to totiž právě Holešovičtí, kteří nadělili Bruslařům debakl 1:12 v domácí ŠKOENERGO Aréně 12. září. Tentokráte se Boleslavští tolik stydět nemuseli, zápas jim ale také podle jejich představ nevyšel. Už ve 40. minutě prohrávali čtyřgólovým rozdílem. Ve 48. minutě vykřesal naději pro hosty Kroni Musliu, více zásahů už ale Boleslavští do branky domácích nepřidali a navíc ještě jednou skórovali Sparťané. Boleslavi tak v tabulce patří stále předposlední místo.