30. 10. 2014
SK Tygři Černošice

4:1

3:0, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Šalamoun (Staněk), 13. Veselý (Sobotka, Mahel), 19. Ottomanský (Dušek), 58. Kahánek (Šalamoun, Hofmeister) - 38. Hradec (Hart, Protivný J.). Rozhodčí: Pokorný, Müler, Doskočil. Vyloučení: 6:7, navíc Staněk (ČER) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77.

Poláček - Hart, Klikar, Franc, Kukla, Dinga, Budín - Ficek ml., Ficek st., Christov, Rovný, Protivný J., Hradec, Bílek, Bartoš. Trenér: Lejsek.

Č e r n o š i c e – Boleslavské béčko vyrazilo ke svému sedmému utkání KLM do Černošic a prohrálo 1:4. Trefil se pouze Hradec. Na venkovních hřištích se mu zatím nedaří, ze tří zápasů nepřivezlo ještě ani bod.

Černošice vstoupily do utkání lépe, po první třetině vedly 3:0. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a po souhře Harta s Hradcem se trefil druhý jmenovaný a bylo sníženo na 1:3. Ve třetí třetině padl pouze jeden gól a to bohužel do boleslavské sítě a bylo rozhodnuto 4:1.