B tým prohrál podruhé za sebou, tentokrát se Slaným

napsal Jitka Čechová
HK Lev Slaný

3:1

0:1, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 34. Lapáček (Vostracký, Průcha), 43. Kubinčák (Cigánik, Kiss), 59. Průcha (Lapáček, Vránek) – 4. Protivný J.​ (Protivný M.​, Zörkler). Rozhodčí: Hruška – Nevařil, Lohr. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63.

S l a n ý – Mladoboleslavský B tým prohrál podruhé za sebou, tentokrát nestačil 1:3 na ledě Slaného. Jedinou branku Bruslařů si připsal Jan Protivný. Svěřencům trenéra Lejska zbývá odehrát ještě tři zápasy základní části a v tabulce jim aktuálně patří sedmé místo.

Boleslavským vstup do zápasu vyšel a ujal​i​ ​se ​vedení už ve 4. minutě​, kdy se trefil Protivný Jan – 0:1 a takový výsledek byl po první třetině.

Od druhé třetiny ​hráči Slaného ​svůj výkon zlepšil​i​, začali lépe bruslit ​a to se jim vyplatilo gólově. Ve 34. minutě srovnal ​domácí ​Lapáček​ na 1:1.

V​ úvodu závěrečné části ve 43. minutě Boleslav inkasovala gólem Kubinčák​a, který dostal domácí do vedení 2:1​. Vítězství Slaného ​ ještě pojistil ​dvě minuty před koncem Průcha –​ 3:1.​