BK MLADÁ BOLESLAV

PROSTĚJOV – BK MB 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

20. 12. 2006
napsal Pavel Petr
HK Jestřábi Prostějov

0:4

0:0, 0:3, 0:1

BK Mladá Boleslav

Statistiky

Branky a nahrávky: 34. a 54. Dornič, 24. Piecha, 35. Eiselt. Rozhodčí: Skoupý - Dřínovský, Klein. Vyloučení: 9:12, navíc Říha 5 min. a do konce utkání - Ťupa 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1800.

HK Jestřábi Prostějov

BK Mladá Boleslav

Altrichter – Ťupa, Tondr, Výborný, Kolda, Bauer, Jindra, Majeský, Sláma – Piecha, Zdráhal, Gombár – Eiselt, Sýkora, Dornič – Paroulek, Lipina, Kadlec - Gajovský. Trenéři: Jiří Režnar a Petr Haken.

V pořadí dvaatřicáté kolo udělalo tečku za programem I. hokejové ligy ve starém roce 2006. Pro hokejisty BK Mladá Boleslav to bylo loučení vítězné. Svěřenci Jiřího Režnara potvrdili na Hané roli favorita a prostějovské Jestřábi porazili 4:0. Po vyrovnané první třetině se hosté třikrát prosadili v prostřední dvacetiminutovce a to rozhodlo.

Už v úvodní části měli Mladoboleslavští možnost získat vedení. Jenže půldruhé minuty dlouhou dvojnásobnou přesilovku zužitkovat nedokázali. Zato ve druhé části hosté během jedenácti minut třikrát skórovali a to rozhodlo. Šest minut před závěrečnou sirénou pak pojistil zaslouženou výhru svým druhým gólem v zápase Dornič. Tříbodový zisk znamená, že na čtvrtou Kometu Brno Mladá Boleslav ztrácí už jen bod. Kometa totiž doma podlehla Chomutovu 1:3.

Ohlasy trenérů

Petr Haken, (Trenér BK Mladá Boleslav): "První třetina nabídla vyrovnaný hokej. Prim hráli oba brankáři. Tedy domácí Radoslav Biebl a náš Martin Altrichter. Samozřejmě rozhodla druhá třetina a tři naše branky. Za stavu 3:0 jsme si vývoj výsledek utkání dokázali pohlídat. Nicméně závěr byl až zbytečně nervózní, přišla zbytečná vyloučení, ale to už nemohlo nic na naší výhře změnit"

×
Dnes v 15:00 | DOR
HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav