napsal Vojtěch Drbohlav
HC Letci Letňany

1:6

0:3, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 48. Zídek (Průžek, Pařík) – 6. Dvořák (Musliu, Uřídil), 13. Uřídil (Kalaš, Mlčoch), 14. Musliu (Dančisin, Dvořák), 30. Křížek (Musliu, Dančišin), 32. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Dvořák (Dančišin, Outrata). Rozhodčí: Lacina - R. Špringl, Klouček. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

Vlas (14. Vacula) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Gonos, Kolenatý, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Průžek, Danov, Šimon, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík

Krofta – Uřidil, Obrtolík, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Jindra, Kalaš, Zich, Outrata, Flynn, Dvořák, Hrachovec, Dančišin

P r a h a – Starší dorostenci se v pátek večer představili na ledě pražských Letňan. Po nepovedeném sobotním utkání s Jihlavou jim zápas v Praze vyšel. Bruslaři po sobotním zápase poněkud obměnili sestavu a zdá se, že v tomto složení se jim neobvykle daří. V Letňanech si totiž otevřeli doslova střelnici. První, tedy velmi důležitou branku, si připsal <strong>Jan Dvořák</strong>, pro kterého se jednalo o první střelecký zásah za starší dorost! Během první třetiny překonali brankáře Vlase ještě <strong>¨František Uřídil</strong> a <strong>Kroni Musliu</strong>, po jehož gólu přepustil již zmiňovaný brankář místo Vaculovi. Ani ten však debaklu pro svůj tým nezabránil. V prostředním dějství jej překonali dvěma góly znovu boleslavští hráči – konkrétně <strong>Zdeněk Křížek</strong> a <strong>Milan Dančisin</strong>. Ve třetí třetině přidal šestý zásah <strong>Jan Dvořák</strong> a čestný zásah pro tým Letňan zaznamenal <strong>Václav Zídek</strong>. Boleslavskému staršímu dorostu se prozatím v nové sezóně nebývale daří, vždyť je <strong>třetí v tabulce</strong>, hned za Kometou Brno a Duklou Jihlava. Další utkání sehrají už tuto sobotu od 12:00 na ledě extraligového nováčka v Havlíčkově Brodě.