napsal Dominik Špringer
HC Kometa Brno

5:3

1:2, 2:1, 2:0

Branky a nahrávky: 8. Havlát (Trnka, Zukal), 22. Hasoň (Novák, Král), 26. Hasoň (Novák, Král), 50. Král (Novák, Mlynář), 57. Ferda (Süss) - 3. Mlčoch (Jirásek, Křížek), 7. Zahradník (Petržílka), 35. Zahradník (Kerda). Rozhodčí: Honza - Musil, Čuňočka. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 49:21. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Holík - Trnka, Jurnečka, Zábranský, Kučera, Král, Zukal, Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Mlynář, Frydrych, Ferda, Süss

Marek - Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Petržílka, Nepokoj, Mlčoch, Zich, Kerda, Musliu, Křížek, Havelka, Zahradník, Kalaš, Jindra, Hrachovec, Dančišin

B r n o - Den po drtivé porážce na domácím ledě od Pardubic zajížděli starší dorostenci k další důležité bitvě o play-off do Brna, kde změřily síly s domácí Kometou. Favorit duelu byl právě domácí celek, ale lépe vstoupili do utkání Bruslaři. Již ve třetí minutě totiž poslal své spoluhráče do vedení <strong>Marek Mlčoch</strong> a ještě lépe to vypadlo o čtyři minuty později. To se totiž dokázal prosadit <strong>Vladimír Zahradník</strong> a Boleslav rázem vedla 2:0. Radost Bruslařům však příliš dlouho nevydržela, o minutu později již Kometa snížila a ve druhé třetině průběh zápasu otočila ve svůj prospěch. Před koncem druhé části hry ještě vyrovnal znovu <strong>Vladimír Zahradník</strong> a dal tak starším dorostencům naději, ale ve třetí třetiny již opět vládla Kometa, která vstřelila další dvě branky a vyhrála 5:3. Pro starší dorostence to je již čtvrtá porážka v řadě a v tabulce to znamená průběžné 5. místo se ztráta tří bodů na vytoužené postupové místo do play-off.