Zápas B týmu s Rakovníkem předčasně ukončila Žabkova pěst

20. 11. 2015

0:5

1:1, 0:2, 0:0

HC Rakovník

Branky a nahrávky: 20. Zörkler (Rovný, Žabka) - 13. Král (Ambroz, Kounovský), 22. Chvojka (Gebhart M., Mikeš), 30. Ságner (Kounovský). Rozhodčí: Pokorný, Štechmüller, Doskočil. Vyloučení: 4:5, navíc Žabka (MBL) do konce utkání za inzultaci rozhodčího. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

M l. B o l. – Utkání začalo lépe domácí béčko, ale první gól vstřelil Rakovník a to ve 13. minutě, trefil se Král. Během třetiny měli Boleslavští snad pět tutovek, které ovšem neproměnili. Trefil se až 24 vteřin před koncem první třetiny Lukáš Zörkler a srovnal na 1:1. Začátek druhé třetiny byl v režii rakovnického týmu, hned po dvou minutách hry zvýšil na 2:1 Chvojka a ve 30. minutě na 3:1 v přesilové hře Ságner. V čase 29:19 pak rozhodčí zápas předčasně ukončili v neprospěch mladoboleslavského týmu. Jeho obránce Boris Žabka totiž fyzicky napadl jednoho z nich.