Dobře rozehraný zápas v Pardubicích ztratili junioři v prodloužení

18. 8. 2016
napsal Vojtěch Drbohlav

5:4p

2:2, 0:2, 2:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 7. Martinec (Zukal, Planý), 13. Dušek (Martinec, Trejbal), 43. Trejbal (Rohlík, Martinec), 59. Dušek (Martinec), 64. Martinec (Rohlík) - 5. Straka (Peterka), 19. Dančišin (Peterka), 30. Uřidil (Mašek), 40. Kalaš (Outrata). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 40.

Jánský – Faltys, Zukal, Trejbal, Kučera, Šklíba, Rudy, Rohlík, Martinec, Planý, Dušek, Hoskovec, Petrus, Roubal, Bureš, Syrovec, Paliesek

Marek - Mašek (C), Linhart, Uřidil, Mattis, Petržílka, Šanko - Veselý, Prokop, Bednařík, Straka, Dančišin, Peterka, Vaníček, Krejčík, Jindra, Kalaš, Outrata, Kerda

M l. B o l. – Po dvou třetinách to vypadalo, že si Bruslaři kráčejí na ledě Pardubic pro vítězství. Jenže ani v odvetě po domácí prohře se junioři Mladé Boleslavi nakonec neradovali. Do třetí dvacetiminutovky vstoupilo Dynamo mnohem lépe a dvěma góly dokázalo vyrovnat. Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém vstřelili gól taktéž junioři Pardubic, kteří rozhodli o těsné výhře pro svůj tým. Další přípravný zápas čeká Bruslaře v úterý od 17:30, kdy na domácím ledě přivítají Brno.