napsal Vojtěch Drbohlav

4:3p

1:0, 1:1, 1:2 - 1:0

Banes Motor České Budějovice

Branky a nahrávky: 2. Flynn (Jirásek), 34. Kučera (Foerster, Furmánek), 47. Dvořák (Foerster), 65. Dvořák - 39. Silný (Egert, Prášek), 54. Škola (Kašpar, Matys), 60. Rolinek (Krcho). Vyloučení: 5:7, navíc Schuppler a Matys (oba CEB) 10 min. OT za nesp. chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52.

Haas - Jirásek, Červenka, Imlauf, Nepokoj, Beneš, Furmánek, Dlabola, Hrachovec, Křížek (C), Flynn, Dvořák, Foerster, Kučera, Moravčík, Jindra, Havelka, Čermák, Novák

Svoboda - Ovsjanmikov, Dudáček (C), Dosek, Miročnikov, Rákosník, Šafář, Škola, Doktor, Řezáč, Rolinek, Schuppler, Matys, Egert, Krcho, Silný, Masopust, Kašpar, Prášek, Tržil, Vaculík

M l. B o l. – Po nevydařeném turnaji v Karlových Varech měli boleslavští starší dorostenci rozhodně o motivaci postaráno. K odvetnému utkání přijely na led ŠKOENERGO Arény Budějovice. I druhý zápas v přípravě mezi těmito dvěma soupeři ovládla nakonec Mladá Boleslav. Středočeši vedli už od druhé minuty, kdy poslal domácí pěkným gólem k tyči do vedení <strong>Oscar Flynn</strong>. Poté se prosadil ještě <strong>Lukáš Kučera</strong> a <strong>Jan Dvořák</strong>. Jenže Motor dokázal 10 sekund před koncem základní hrací doby vyrovnat, a tak duel dospěl do prodloužení. V něm vyslal Petr Foerster dobře mířenou přihrávkou <strong>Jana Dvořáka</strong> do útočného pásma. Druhý jmenovaný dokázal v situaci jeden na jednoho objet obránce, prostřelit gólmana mezi betony, a rozhodnout tak o výhře pro svůj tým.