Z Českých Budějovic veze starší dorost bod, prohrál v prodloužení

napsal Vojtěch Drbohlav
Banes Motor České Budějovice

2:1p

0:1, 1:0, 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 34. Krcho (Mirochnikov, Doktor), 62. Kašper (Krcho, Rákosník) – 7. Flynn (Foerster, Jirásek). Rozhodčí: Pražák – Šperl, M. Jílek. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: 28:40. Průběh utkání: 0:1, 2:1pp.

Ovsjannikov – Doktor, Rákosník, Dosek, Dudáček, Škola, Šafář, Mirochnikov – Silný, Matys, Rolínek, Tržil, Krcho, Schuppler, Řezáč, Egert, Prášek, Slávik, Masopust, Kašper, Kaisler

V. Marek – Novák, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Horský, Nepokoj, Červenka – Čermák, Křížek, Moravčík, Veverka, Foerster, Flynn, Jindra, Kučera

Č. B u d ě j o v i c e – Poté, co Bruslaři v pátek zvítězili v Havlíčkově Brodě, chtěli se bezesporu pokusit o totéž v jižních Čechách. Ačkoliv šli Bruslaři do vedení už v první třetině zásluhou nejproduktivnějšího hráče NOEN Extraligy staršího dorostu <strong>Oscara Flynna</strong>, další branky už Středočeši nepřidali. Krátce po polovině utkání využili domácí přesilovku a poté už žádné góly nepadly. Ačkoliv Boleslavští soupeře výrazně přestříleli (40:28), na ledě Budvar arény padli 1:2 po prodloužení. Po dvou víkendových duelech jsou však Bruslaři na druhém místě tabulky. V sobotu bodovali počtvrté v řadě.