Mladší dorost zvládl závěr utkání a proti Pardubicím vyhrál v nájezdech!

4. 9. 2016
napsal Zdena Bobková

6:5sn

0:3, 1:2, 4:0

Branky a nahrávky:23. Dobša, 44. Dlask (Rudolph), 46. Zajíček (Dlask), 55. Závora, 57. Závora (Mrkus, Rudolph) - 1. Koffer (Zeman), 3. Rohlík, 18. Jelínek (Zeman), 21. Rohlík (Robiáš), 39. Rouha (Hledík). Rozhodčí: Veselý – Špringl R., Špringl P. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 30:32. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 5:5, 6:5sn.

Rylich (21. Krinwald) – Novotný, Sýkora, Suk, Dobrkovský, Filip, Rudolph, Hes – Šíma Zajíček, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Richtr, Chwastek, Závora

Klas (61. Nečas) – Matěcha, Pejzl, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Rouha, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Hricuš, Rohlík, Tobiáš

M l. B o l. – Mladoboleslavští mladší dorostenci se pořádně ani nerozkoukali a po dvou minutách hry už s Pardubicemi prohrávali 0:2. Pak se takříkajíc snažili se soupeřem držet krok, jenže ten jim na konci třetiny (i díky přesilové hře) odskočil na 0:3 a na začátku druhé části utkání dokonce už na rozdíl čtyř branek! Trenéři mladoboleslavského týmu ale udělali pár změn v sestavě, a to včetně výměny brankáře, kdy Rylicha nahradil po zbytek utkání Krinwald. To, i pár taktických rad, ale zafungovalo a ačkoli po druhé siréně svítil na světelné tabuli nelichotivý výsledek 1:5, hráči nesložili zbraně. Poslední dějství totiž patřilo především jim a byl to právě soupeř z města perníku, kterému došly síly a nedokázali už najít odpověď na nápor domácích Bruslařů. Zápas tak dospěl do prodloužení a následných nájezdů a v nich byli úspěšnější domácí, kteří tak vyhráli celkovým poměrem 6:5!