napsal Dominik Špringer
HC Tábor

3:8

1:1, 0:3, 2:4

Branky a nahrávky: 14. Chocholoušek (Komma), 44. Petřík (Přívozník, Lang), 48. Hubata (Petřík) – 19. Simon (Závora, Hes), 22. Simon, 25. Simon (Dobša), 29. Zajíček, 44. Schulz (Dobša), 50. Schulz, 57. Závora (Sýkora, Mrkus), 59. Dobša (Dlask). Rozhodčí: Suchý – Polák, Jeletz. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 150. Střely na branku: 27:56. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:8.

HC Tábor

Baloun – Pánek, Pavlát, Čížek, Volčík, Štekr, Šedivý, Hubata – Čech, Komma, Lang, Přívozník, Chocholoušek, Barták, Berka, Petřík, Kovařík, Knobloch

Rylich – Sýkora, Novotný, Rudolph, Dobrkovský, Holoubek, Hes – Dobša, Moucha, Schulz, Simon, Dlask, Zajíček, Kubart, Mrkus, Chwastek, Závora

T á b o r - Mladší dorostenci po dvou bitvách, které muselo rozhodnout prodloužení zajížděli Bruslaři plnit roli favorita na led posledního Tábora, což se jim také náramně povedlo. Start zápasu však mladoboleslavským hokejistům příliš nevyšel, když šli domácí do vedení. Krátce před koncem úvodní třetiny však bylo vyrovnáno a tím byly nastartovány gólové hody. Začátek druhé části hry totiž Bruslařům vyšel náramně a třemi brankami v krátkém časovém sledu bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Nejvíce branek nakonec padlo v poslední třetiny. Dvakrát se radoval domácí Tábor, ale hned čtyřikrát se trefili mladší dorostenci z města automobilů, kteří si tak domů odvážejí vysoké vítězství.