16. 10. 2016
napsal Dominik Špringer

2:5

2:1, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 1. Zeman (Jelínek), 13. Matěcha – 15. Dlask (Chwastek), 25. Dobša, 43. Simon (Schulz), 59. Moucha (Dlask), 60. Dlask (Hes). Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Holeček.. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 28:33. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Nečas – Pejzl, Matěcha, Nedelka, Voženílek, Jelínek, Secký – Hebek, Prýl, Rouha, Lichtag, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rohlík, Lašák, Kazda, Tobiáš

Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon

P a r d u b i c e - Po domácí porážce s Libercem zajížděli mladší dorostenci bojovat o další extraligové body na led Dynama a i přes špatný vstup do utkání si do města automobilů odvážejí vítězství. Začátek zápasu však mladoboleslavským hokejistům skutečně nevyšel, už v úvodní minutě se totiž domácí hráči dostali do vedení a ještě lépe to pro Dynamo vypadalo v polovině úvodní třetiny, kde se dostalo do dvoubrankové vedení. To však bylo ze strany Pardubic vše a přišly chvíle Bruslařů. Důležitou kontaktní branku dokázali vstřelit ještě v úvodní třetiny v zápasu. V druhé části hry viděli diváci pouze jednu branku, a to v domácí brance. Do třetí třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu, jenže už po necelých třech minutích se podařilo Bruslařům otočit vývoj utkání na svou stranu a toto vedení již udrželi. V závěrečných minutách přidali mladší dorostenci ještě dvě branky a bylo rozhodnuto.