Mladší dorost dvakrát prohrával, přesto v Letňanech jasně zvítězil

napsal Dominik Špringer
HC Letci Letňany

2:5

1:0, 1:3, 0:2

Branky a nahrávky: 6. Suda (Vrkoč, Pětník), 33. Pětník – 24. Sommer, 38. Dlask (Zajíček, Simon), 38. Simon (Zajíček), 55. Zajíček (Simon), 60. Kulvejt. Rozhodčí: Horáček – Kubíček, Šimánek. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 25:45. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

Cichoň – Suda, Klatt, Bucek, Skorčík, Stránský, Krutil, J. Cichoň – Václavík, Černý, Zrcek, Hlaváč, Pětník, Straka, Rajilič, Hebek, Vrkoč

Kmec – Pokorný, Kulvejt, Holoubek, Rajgl, Táborský, Přenosil, Sommer – Simon, Kos, Šíma, Haas, Kapal, Dlask, Hašlar, Kredl, Plíšek, Bartoň, Zajíček, Závora

P r a h a - Po dvou venkovních porážkách zavítali tentokrát mladší dorostenci v roli favoritů do Letňan, kde sehráli duel s místními Letci, a i když dvakrát v zápase prohrávali, nakonec si domů odvážejí plný počet bodů za vítězství 5:2. Úvodní třetinu zvládli ovšem lépe domácí hráči, kteří se ujali vedení 1:0. Bruslaři sice v úvodu druhé třetiny rychle srovnali krok, ale v polovině duelu už to byly znovu vedli Letňany, kdo vedl rozdílem jediné branky. Mladší dorostenci však zápas nezabalili, stupňovali svůj tlak, soupeře jasně přestříleli a čtyřmi brankami v řadě utočili střetnutí do vítězného konce. Další utkání čeká mladší dorost již tento čtvrtek, kdy vyzvou Havlíčkův Brod.

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): První třetina byla vyrovnaná a plná nepřesností. Z naší strany také bez patřičného důrazu v útočném pásmu. Od druhé třetiny byl zápas už v naší režii, se spoustou šancí. Korunovali jsme ji třemi góly. Závěr utkání jsme si zodpovědnou hrou pohlídali a zvítězili.