napsal Lukáš Chuchválek
HC Letci Letňany

0:8

0:1, 0:4, 0:3

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Hovorka), 22. Beneš (Klikorka, Grim), 35. Grim (Dotter, Novák), 38. Grim (Švec, Červenka), 40. Novák (Dobša), 41. Červenka (Šípek, Dotter), 43. Dotter (Moravčík, Šípek), 46. Dobša (Čermák, Klikorka). Rozhodčí: Jaroš – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 26:58.

Hamalčík (41. Zeithamel) – Štěpánek, Zedek, Searle, Pelant, Hlinka, Lytvynov – Nárovec, Kyclt, Valdhans, Teuber, Soukup, Kalina, Janča, Janiurek, Vlček, Slavík, Pejchal, Škutina

Mašek (Dusil) – Novotný, Sýkora, Dotter, Beneš, Červenka, Hovorka, Klikorka, Schulz, Grim, Šípek, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Švec, Moravčík

M l. B o l. - Zápas 18. kola Extraligy staršího dorostu s posledními Letňany vyzníval už od počátku ve prospěch favorita, tedy dorostu Bruslařů z Mladé Boleslavi. Už ve 3. minutě otevřel skóre Čermák, avšak tato přesná střela ještě nenasvědčovala tomu, že ve druhé třetině padnou z boleslavských holí celkem čtyři další branky. Po té poslední do šatny provedl soupeř výměnu gólmana, ale ten udržel čisté konto jen 21 sekund a pak kapituloval ještě dvakrát. Nejproduktivnějším hráčem na ledě byl tento zápas Jan Grim díky svým dvěma gólům.