Gólovou přestřelku se Slavií zvládl lépe B tým boleslavského mladšího dorostu

napsal Redakce

6:5sn

5:3, 0:0, 0:2

HC Slavia Praha

Branky a nahrávky: 2. Andlt (Hočevar), 3. Sommer, 4. Vlad (Ďuráč, Němeček), 16. Vlad (Zahradník), 20. Hašlar (Andlt), rozh. náj. Kredba – 2. Vymětal, 5. Černý (Kluch), 8. Greguss (Kvasnička, Svoboda), 42. Vymětal (Černý), 58. Černý (Kvasnička). Rozhodčí: Kettner - Karli, Rudolph. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 51. Střely na branku: 35:40. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 5:3, 5:5, 6:5.

Hradiský – Vacek, Sommer, Hočevar, Zahradník, Žabka, Němeček, Kredba – Mazancová, Rejzl, Pavlík, Hašlar, Peca, Ďuráč, Müller, Drbout, Andlt, Kos, Horák, Vlad, Lorenz

M. Hrstka (21. Janura) – Horáček, Stejskal, Kluch, Bartoš, Krasanovský, Pechar, Bruk – Svoboda, Greguss, V. Hrstka, Růzha, Černý, Burda, Staněk, Štěpánek, Novák, Kvasnička, Vymětal

M l. B o l. – Hned 11 gólů padlo v utkání mladšího dorostu B v duelu mezi Mladou Boleslaví a Slavií. Boleslavští ovládli první třetinu dokonce 5:3, Pražané pak ve třetí třetině ještě utkání zdramatizovali, v samostatných nájezdech však byli lepší hokejisté Bruslařského klubu. Těm se letos daří a jdou si za postupem do nadstavbové části regionální ligy. Z 9 zápasů zatím šestkrát vyhráli a třikrát prohráli.