B tým mladšího dorostu zatím jisté play-off nemá. Prohrál v Kralupech

napsal Redakce
HK Kralupy

5:3

0:0, 1:2, 4:1

Branky a nahrávky: 25. Ullrych (Kočí), 53. Kočí (Ullrych), 54. Šmíd, 58. Kočí, 60. Kočí – 33. Kredba (Peca), 34. Ďuráč (Sluka), 59. Ďuráč. Rozhodčí: Čáp – Vilímec, Mičán. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 36:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.

HK Kralupy

Milec – Kašák, Šimůnek, Skyva, Novotný, Vojta, Vondra, Liberda – Mulač, Šmíd, Kittrell, Kříř, Andruščenko, Ullrych, Dobrov, Pešek, Kočí, Dama, Šilhavý

Hradiský – Vacek, Žabka, Němeček, Kredba, Müller – Mazancová, Peca, Ďuráč, Drbout, Horák, Vlad, Sluka, Moc

K r a l u p y n. V l t a v o u – B týmu mladšího dorostu by stačil jakýkoliv bodový zisk v Kralupech pro definitivní jistotu postupu. Domácí tým svou počáteční převahu v gól neproměnil. V druhé třetině se domácí ujali vedení, ale béčko dokázalo zápas otočit do stavu 1:2 a v druhé třetině si vytvořilo dost šancí, ale vedení se hostům nepodařilo navýšit . Bohužel čtyři tresty pro hosty v třetí třetině a hrubé chyby hostujících hráčů znamenaly vyrovnání v dvojnásobné početní výhodě a následně v pokračujícím trestu otočení vývoje zápasu do stavu 3:2. Následný tlak domácích zaznamenal úspěch a stav 4:2. Boleslavský Ďuráč stihl v 59. minutě snížit na 4:3, jenže následná hra bez brankáře přinesla pátý gól do branky hostů.