13. 8. 2017
HC Dukla Jihlava

1:2p

1:0, 0:0, 0:1 - 0:1

Branky a nahrávky: 1. Rašín (Najman) – 47. Schulz (Novák), 63. Moravčík (Jindra). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Juřička – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník (C), Veleba (A), Brož, Daňhel (A), Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec

Brugioni (1. Mašek) – Červenka (A), Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík (A), Šípek (C), Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek

Finálové utkání začalo pěkně zostra. Hned po úvodním buly nahodil Patrik Rašín kotouč ze středního pásma na mladoboleslavskou branku a k překvapení všech skončil až za zády brankáře Bruggioniho. Ten následně, hned po šesti sekundách hry, přenechal své místo v brance Davidu Maškovi. Mladá Boleslav se dočkala vyrovnání v čase 47:00, kdy Juřičku prostřelil Michael Schulz. Rozhodující okamžik celého turnaje pak nabídlo až prodloužení, kdy se v polovině 63. minuty prosadil Andrej Moravčík a zajistil tak svému týmu prvenství na turnaji.