napsal Zdena Bobková
HCM Warrior Brno

2:6

0:3, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 23. Karpíšek (Antoňů, Klimeš), 42. Frimel (Mrkvica, Klimeš) – 1. Zajíček (Simon, Rudolph), 13. Šípek, 18. Čermák (Simon, Hovorka), 33. Zajíček (Čermák), 49. Čermák, 57. Dobša (Čermák). Rozhodčí: Ondráček – Kotrba, Rampír. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 36:40. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.

Atanasiadis – Daněk, Miloš, Klimeš, Mrkvica, Branžovský, Vávra – Primožič, Frimel, Karpíšek, Vysloužil, Brůžek, Mudrych, Borot, Antoňů, Snášel

Dusil – Dotter, Houška, Hovorka, Rudolph, Imlauf – Vasilev, Schulz, Zajíček, Moravčík, Šípek, Simon, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Jindra.

B r n o – Mladí Bruslaři šli v Brně do vedení velice rychle, už v první minutě utkání se prosadil Zajíček, v první třetině se k němu přidali ještě Šípek s Čermákem a do kabin si tak odnášeli poměrně luxusní náskok 3:0. Brněnský Warrior dokázal na začátku druhé periody kontrovat z hole Karpíška, ale boleslavský Zajíček znovu vrátil Bruslařům třígólový náskok. Do poslední třetiny vstoupili lépe domácí, kterým naději vrátil ještě Frimel, ale pak už patřil zápas Bruslařům, za které se trefili Čermák s Dobšou a zajistili tak do tabulky o umístění tři body.