napsal Redakce
HC Benátky nad Jizerou

0:2

0:0, 0:0, 0:2

Branky a nahrávky: 46. Plíšek (Žabka), 59. Peca (Hradiský). Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:2.

Hofman – Procházka, Slatinský, Dostál, Erbenová, Vorel, Medáček, Vlačiha, Toman, Kuzďas, Švach, Hruška, Kuna, Kusý, Kulvejt, Hadžega

Hradiský – Kredba Jan, Křepelka, Němeček, Žabka, Šercl, Vacek Krédl, Plíšek, Sluka, Andlt, Vlad, Pavlík, Horák, Drbout, Peca, Müller, Kredba Jáchym

B tým mladšího dorostu sehrál poslední utkání tohoto roku v sobotu na ledě Benátek nad Jizerou. Dlouho se zdálo, že okresní derby nenabídne branky v základní hrací době, ale ve třetí třetině přece jen dvě padly. Hostující Plíšek ve 46. minutě šikovnou tečí usměrnil nahození Žabky za záda domácího brankaře. Následně měl tým Benátek ve dvou přesilových hrách možnost vyrovnat, ale Hradiský se rozhodl nulu udržet i při hře domácích bez brankáře, kdy naopak udeřila podruhé Boleslav z hole Peci, který poslal puk přes celé hřiště do prázdné brány po asistenci mladoboleslavského brankáře, který si připsal nejen čisté konto, ale i kanadský bod za nahrávku. Další zápas sehrají Bruslaři až v sobotu 6. ledna, kdy doma v 15:00 přivítají Kobru Praha.