napsal Redakce

6:3

1:0, 2:2, 3:1

HC Poděbrady

Branky a nahrávky: 12. Horák, 31. Pavlík (Šercl), 37. Horák (Kredba), 54. Sluka (Drbout), 56. Němeček (Kos, Horák), 60. Andl (Vlad). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:18. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3.

Železný (40. Houserek P.) – Vacek, Hočevar, Šercl, Rejzl, Němeček, Kredba – Lorenz, Šícha, Sluka, Pavlík, Drbout, Andlt, Kos, Horák, Vlad

Gygal (31. Náhončík, 42. Gygal) – Bek, Lederer, Rajtr, Mašek, Váňa, Diviš, Volejník, Horák, Zahradníček, Jonák, Plaček, Kříž, Nápravník A., Valenta, Hošťálek, Lukeš, Judiak, Nápravník O.

M l. B o l. – Domácí tým doplněný o 5 hráčů ročníku 2004 v neděli nastoupil proti týmu HC Poděbrady. Utkání, které nenabídlo moc hokejové krásy, bylo do konce druhé třetiny celkem vyrovnané, ale ve třetí třetině zlepšeným pohybem domácí vykročili k vítězství, které potvrdili třemi góly. Za zmínku stojí povedený víkend domácího Horáka, jenž ve dvou zápasech zaznamenal 5 bodů (4+1).