Mladší dorost B prohrál v Karlových Varech

napsal Vojtěch Drbohlav
HC Energie Karlovy Vary

5:3

1:1, 1:1, 3:1

Branky a nahrávky: 4. Vondráček (Hrůšová), 38.Vondráček (TS), 42. Sapošek (Vondráček), 42. Skuhravý (Šmajdová, Kala), 59. Vondráček (Blecha) – 6. Vondra (Vlad), 28. Vlad (Němeček), 52. Němeček. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.

Charvát (31. Bajgar) – Bockstefel, Krnáč, Kala, Vonráček, Hrůšová, Skuhravý, Kukačka, Pišna, Krutina, Michovský, Sapoušek, Blecha, Motl, Šmajdová

Hradiský – Vacek, Němeček, Hočevar, Müller – Lorenz, Pavlík, Drbout, Horák, Vlad, Vondra, Andlt

K. V a r y – Béčko jelo v sobotu na zápas do Varů na led druhého celku soutěže v hodně oslabené sestavě jen s jedenácti hráči do pole. Úvodní třetina naznačila, že domácí tým bude favoritem utkání a brzy se ujal vedení, které ovšem do nerozhodného stavu vrátil hostující Vondra. V druhé třetině se hra vyrovnala a hosté se dokonce ujali vedení zásluhou Vlada, které však nevydrželo dlouho. Energie srovnala po nařízeném trestném střílení po faulu hostujícího obránce. V třetí třetině se již projevila únava hostujících hráčů a velkou střeleckou převahu dokázala Energie proměnit ve vedení 4:2. Utkání zdramatizoval díky využité přesilové hře Němeček , který snížil na 4:3, ale po chybě boleslavské obrany opět domácí odskočili do vedení o dvě branky na konečný výsledek 5:3.