napsal Vojtěch Drbohlav

10:6

5:0, 3:4, 2:2

Piráti Chomutov

Branky a nahrávky: 3. Ďuráč (Haas), 5. Haas (Plíšek), 8. Drbout, 17. Plíšek (Ďuráč), 19. Plíšek (Ďuráč), 27. Peca (Němeček), 29. Haas (Ďuráč), 31. Drbout (Peca), 42. Haas (Křepelka), 44. Plíšek – 25. Machyna (Černý), 31. Machyna (Novotný), 36. Novotný, 36. Černý (Machyna), 49. Žalud (Novák), 55. Žďárský (Jenček). Vyloučení: 8:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 40:40. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:4, 10:4, 10:6.

Hradiský – Vacek, Němeček, Hočevar, Křepelka, Sommer – Plíšek, Vlad, Ďuráč, Peca, Haas, Drbout, Müller, Horák

Vlček (8-31. Kufa) – Žďárský, Novotný, Rykl, Machyna, Žalud, Matuška, Černý, Hejra, Kuroiwa, Fremund, Novák, Jakab, Mojžíš, Jenček, Herda, Smutný

Béčko mladšího dorostu hostilo v neděli tým Pirátů z Chomutova a již první třetina rozhodla o tom, že všechny body zůstanou doma. Disciplinovaný výkon znamenal po první třetině vedení 5:0. Další třetiny poznamenalo vysoké vedení domácích a jejich individuální snahy na úkor týmového pojetí, což vedlo k chybám a vylučování domácích, které dokázal soupeř trestat. Boleslav ale dokázala udržet tempo se zlepšující hrou soupeře a dovedla utkání do vítězného konce. Hattrickem na sebe upozornili domácí Plíšek a Haas, oba shodně 3+1.