napsal Vojtěch Drbohlav
Bílí Tygři Liberec

5:2

1:0, 3:0, 1:2

Branky a nahrávky: 3. Chmelař (Jenčovský), 21. Chmelař (Jenčovský), 32. Měchura (Damašek), 36. Jenčovský, 50. Měchura – 48. Drbout, 58. Müller (Němeček). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 49:23. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

Krátký – Duschka, Damašek, Böhm, Helcl, Pokorný, Lejsek - Kříž, Sýkorová, Racek, Měchura, Jenčovský, Chmelař

Hradiský – Vacek, Sýkora, Hočevar, Jánský, Němeček, Kredba Jan - Kredba Jáchym, Plíšek, Stach, Müller, Drbout, Horák, Vlad, Nedvěd

L i b e r e c – V neděli zajížděl B tým mladšího dorostu do nedalekého Liberce. Oproti předchozím kláním ale Středočeši nezvládli začátek zápasu a za čtyřicet minut nevstřelili ani jeden gól. Ve třetí třetině pak jen Bruslaři snížili na konečných 5:2 pro domácí B tým Bílých Tygrů.