B tým mladšího dorostu udržel vedení a těsně zdolal Hvězdu Praha

napsal Vojtěch Drbohlav

5:4

2:0, 2:1, 1:3

HC Hvězda Praha

Branky a nahrávky: 12. Peca (Kredba), 16. Sluka (Hočevar), 24. Haas (Drbout), 31. Horák (Sluka, Němeček), 51. Bartoň (Haas, Peca) – 40. Venclíček (Vágner), 50. Vágner (Šafránek, Venclíček), 55. Adamec (Jurda), 56. Šrámek. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:4.

Hradiský – Vacek, Hočevar, Bartoň, Žabka, Němeček, Kredba – Sluka, Plíšek, Peca, Ďuráč, Müller, Drbout, Haas, Horák, Vlad

Hrstka (24. Himmel) – Šafránek, Adamec, Topol, Skorčík, Koštoval, Kubas, Náhončík, Jurák, Jurda, Lushnikov, Šrámek, Čermák, Vágner, Venclíček, Kalný, Štefko

M l. B o l. – Béčko mladšího dorostu v pátek sice nad Hvězdou Praha vedlo už 4:0 po první třetině, v dalším průběhu utkání však Pražané utkání zdramatizovali ve třetí třetině, kdy vstřelili tři branky. Bruslaři však dokázali udržet vedení a Hvězdu zdolali 5:4.