napsal Dominik Špringer
Bílí Tygři Liberec

2:6

1:2, 1:3, 0:1

Branky a nahrávky: 10. Wiencek (Nezbeda, Starosta), 28. Průžek (Benák) – 4. Nepokoj (Najman. Maršoun), 5. Flynn (Najman, Dvořák), 24. Hrdinka (Flynn), 39. Pawliczek (Dvořák, Krejčík), 40. Najman (Flynn, Mašek), 49. Maršoun (Najman). Rozhodčí: Micka – Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6.

Polášek (41. Žajdlík) – Miročnikov, Hanousek, Krejsa, Charvát, Benák, Kunst, Starosta – Rychlovský, Holenda, Šír, Průžek, Piroutek, Wiencek, Nezbeda, Burda, Hrabík, Chrtek, Žemba, Bělohorský

Krofta – Linhart, Chujac, Hrdinka, Mašek, Nepokoj, Mlčoch – Foerster, Kerda, Hrachovec, Dvořák, Tóth, Najman, Krejčík, Flynn, Pawliczek, Maršoun

L i b e r e c - Po čtyřech porážkách v řadě a první ve skupině o postup do playoff na domácím ledu se Spartou zajížděli mladoboleslavští junioři na led Bílých Tygrů z Liberce. S tímto soupeřem navíc Bruslaři v této sezoně již dvakrát prohráli, ale tentokrát byli hned od úvodu duelu tím lepším týmem na ledové ploše. Už po pěti minutách hry totiž vedli 2:0, Liberec sice ještě v úvodní třetině snížil, ale hráči Mladé Boleslavi opět na začátku druhé třetiny odskočili na rozdíl dvou branek. Liberec v zápase naposledy vzdoroval v polovině druhé třetiny a snížil opět na rozdíl jediné branky, ale to bylo z jejich strany vše. Mladoboleslavští junioři následně přidali další tři branky a v poklidu si došli pro vítězství. Na to budou moci navázat v dalším kole, ve kterém vyzvou Piráty z Chomutova.