Vyrovnaný zápas starších dorostenců zvládla lépe Olomouc

napsal Vojtěch Drbohlav
HC Olomouc

4:3p

1:1, 1:1, 1:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 7. Kalač (Mader, Hlaváč), 22. Hlaváč (Mader, Kalač), 43. Liška (Rutar), 64. Indrák (Mader) – 9. M.Houška (Moravčík, Dotter), 31. Jindra (V.Houška), 48. M.Houška (Imlauf, Novák). Rozhodčí: Antonín - Procházka, Brzobohatý. Vyloučení: 7:5, navíc Tomajko (OLO) 10 min. OT za ZSHK. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 36:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3p.

HC Olomouc

Mokrý – Rutar, Mader, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Tomajko, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Dvořák

Mašek – Novotný, Sýkora, Dotter, M. Houška, Klikorka, Imlauf – Vasilev, Schulz, Zajíček, Šípek, Simon, Novák, Moucha, Čermák, V. Houška, Jindra, Moravčík, Jelínek

O l o m o u c – Starší dorostenci za sebou mají víkendový dvojzápas s Olomoucí. V pátek sice dokázali soupeře doma zdolat za tři body, v sobotu už ale získali pouze bod za prohru v prodloužení. Bruslaři dokázali na každý gól domácích Kohoutů odpovědět srovnávací brankou, v prodloužení už ale rozhodla domácí Olomouc. Boleslavští ale za víkendový dvojzápas získali čtyři body, které je mohou přiblížit k vytoužené účasti v play off.