napsal Michal Miškovský
Bílí Tygři Liberec

1:4

1:2, 0:0, 0:2

Branky a nahrávky: 18. Skalický (Čanky) - 8. Bříška (Jaroměřský), 14. Soukup (Jaroměřský, Bříška), 53. Bříška (Malý, Janček), 60. Bříška (Janček, Jaroměřský). Rozhodčí: Nečas - Ledínský, Sekula. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 156.

Blažíček - Diviš, Hataš, Kajínek, Kollmann, Niko, Zákoutský - Bezděk, Čanky, Kedršt, Klíma, Kopic, Liška, Mizerík, Peřina, Skalický, Tomiš, Vařecha, Vopálka

Hrubý - F. Bílek, Jaroměřský, Malý, Martínek, Matšík, Soukup, Vlach - Antončík, Bříška, Chamrád, Chochola, Janček, Krejčík, Loskot, Milotinský, Mišner, Protasenja, Tondr

L i b e r e c - Již ve středu 30. října předhráli boleslavští junioři utkání 26. kola s Libercem. Bílé Tygry porazili Středočeši 4:1! Velkou zásluhu má na zisku třech bodů forvard <strong>Kamil Bříška</strong>, jenž zaznamenal hattrick a na čtvrtou branku přihrál. Za zmínku rozhodně stojí také tři asistence <strong>Jana Jaroměřského</strong>.

Boleslavští potvrdili, že první třetiny zápasů jim v poslední době vychází na výbornou. Úvodní dvacetiminutovku vyhráli už počtvrté za sebou. Do vedení 2:0 se dostali díky přesným zásahům Bříšky a Soukupa. Hosté tak vedli ve 14. minutě o dvě branky, kontaktní gól se však Severočechům podařilo vstřelit ještě do první přestávky. V 18. minutě snížil Skalický.

Druhá třetina změnu stavu nepřinesla, a tak se o třech bodech rozhodlo až v posledním dějství. Domácí své šance neproměnili, naopak Středočeši v 53. minutě zvýšili náskok. Podruhé v utkání se trefil Bříška. Stejný hráč pak 46 vteřin před sirénou završil hattrick a upravil na konečných 4:1 pro hosty.