Zápas skoupý na góly zvládli lépe boleslavští junioři. Pardubice zdolali v prodloužení

3. 11. 2018
napsal Vojtěch Drbohlav

1:2p

1:1, 0:0, 0:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 9. Bucek (Kostka) – 10. Vasilev (Dotter), 64. V. Houška (Foerster, Grim). Rozhodčí: Jaroš – Kotlík, Marek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.

Vlk – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek – Hledík, Pochobradský, Rozlílek, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal

Zeithaml – Klikorka, Dotter, Houška, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Foerster, Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma

P a r d u b i c e – Utkání s Pardubicemi moc gólů nenabídlo. Oba dva, které padly v základní hrací době, mohlo 85 přítomných diváků vidět v prvních necelých deseti minutách, kdy vyrovnával <strong>Miroslav Vasilev</strong>. Poté už se hrálo až do 64. minuty bez gólů. O zisku druhého bodu pro Bruslaře rozhodl <strong>Vladislav Houška</strong>, což znamená, že Středočeši zůstávají na druhém místě v tabulce, a to hned za první Spartou Praha.

Václav Pletka (BK Mladá Boleslav): Každý bod je teď dobrý, protože za chvíli je tu konec základní části. Chtěli bychom se udržet na pozici, na které nyní jsme. Proto musíme sbírat body. Co se zápasu týče, byl vyrovnaný. Ve třetí třetině jsme byli trochu lepší, mohli jsme tam rozhodnout už na konci základní hrací doby v náš prospěch, ale dvakrát jsme nedorazili skákající puk na brankové čáře a také jsme trefili tyč. Zaplaťbánbůh, že jsme zvládli prodloužení a získali dva body.