První venkovní utkání dorostenci nezvládli, z Pardubic se vrací bez bodu

13. 9. 2018
napsal Vojtěch Tůma

3:1

2:0, 0:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 6. Kloz (Herčík), 20. Herčík (Vojtěch), 60. Chabada (Herčík), rozh. náj. Notovný – 21. Plíšek (Žabka, Haas). Rozhodčí: Veselý - Hájková, Kis. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 44:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Koudelka, Štetka

Stuchlík, – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest, Hamer, Sluka, Plíšek, Pavlík, Ďuráč, Hruška, Haas, Náhončík, Růžek

P a r d u b i c e - Úvodní zápas nového ročníku dorostenecké nejvyšší soutěže zvládli Bruslaři fantasticky, když na domácí půdě rozstříleli Žďár nad Sázavou 10:1. V Pardubicích se jim ale na tuto vysokou výhru nepovedlo navázat. Dynamo vedlo po první třetině o dvě branky, krátce po návratu z kabin ale Boleslav vrátil do hry Plíšek. Východočeši, kteří svého soupeře jasně přestříleli, jednogólový náskok udrželi až do poslední minuty základní hrací doby, kdy na konečných 3:1 zvýšil Chabada. Lépe vyšla Pardubicím i nadstavba, konkrétně samostatné nájezdy, svěřenci trenéra Zörklera se tak z prvního venkovního mače vrací bez bodu.