Dorost porazil Žďár nad Sázavou jasně 7:0. Uspěl i v prodloužení

napsal Lukáš Chuchválek
SKLH Žďár n. S.

0:7

0:1, 0:1, 0:5 - N 0:1

Branky a nahrávky: 19. Pavlík (Žabka), 27. Mazancová (Peca), 47. Růžek (Peca), 52. Plíšek (Haas), 53. Gardoň (Žabka), 54. Haas (Plíšek), 54. Gardoň (Sluka), 62. Rajgl (Haas). Rozhodčí: Marek – Tichý, Kotrba . Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 7:46. Průběh utkání: 0:7.

Havlík (Kadlc) – Macek, Gürtler, Beran, Pecka, Joudal, Sochor, Pelikán Číhal – Valkoun, Procházka, Sopotnik, Kotrba, Elis, Brúha, Doležal, Staněk

Stuchlík (D. Náhončík) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Moravec, Hrouda, Žabka, Vochvest – Mazancová, Sluka, Kredl, Plíšek, Gardoň, Peca, Pavlík, Hruška, Haas, S. Náhončík, Růžek

Ž ď á r n/S. – V 10. kole ELIOD extraligy dorostu zavítali dorostenci na led posledního Žďáru nad Sázavou. Od začátku bylo utkání vcelku jasnou záležitostí a Boleslav soupeře jasně přestřílela. Skóre otevřel Matěj Pavlík. Svou první úspěšnou trefu zaznamenala v průběhu 2. třetiny i Tereza Mazancová, jediná dívka mezi chlapy. Ve třetí třetině soupeř zcela odpadl a Boleslav zahájila kanonádu, při které se prosadili Růžek, Plíšek, Haas a dvakrát Gardoň. Čtvrtý bod pak v prodloužení vystřelil Tomáš Rajgl. Tímto Bruslaři přeskočili Jihlavu a jsou pátí.