napsal Michal Miškovský
HC AZ Havířov 2010

4:3sn

0:1,1:2,2:0 - 0:0

Branky a nahrávky: 38. Křivohlávek (Pechanec, Duda), 48. Křivohlávek (Pechanec), 60. Křivohlávek (Pechanec, Pinka), rozh. nájezd Pinka - 15. Škorík (Belay), 25. Anděl (Soukup), 32. Škorík (Hájek). Rozhodčí: Smeták - Gebauer, Hlavatý. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 145

Matoušek - Duda, Pinka, Šurin, Jaško, Onrek, Kocurek, Grigel - Pechanec, Křivohlávek, Slavík - Mráz, Dočkal, Fábry - Fúzik, Blinka, Vyčesaný - Matějíček.

Klimíček - Anděl, Arazim, Brabenec, Krňanský, Moucha, Soukup, Warneke - Bednář, Belay, Hájek, Hyka, Jiránek, Kadaně, Lenc, Musil, Protivný, Rys, Sochor, Škorík, Švaříček.

H a v í ř o v - Mladoboleslavští dorostenci o tomto víkendu vstoupili do extraligy ve své kategorii. Čekala na ně cesta do Havířova, kde dlouho sahali po výhře. Ke tříbodovému zisku však nestačilo ani třígólové vedení, které si hosté vypracovali do poloviny zápasu. Vyrovnávací branku na 3:3 inkasovali přesně 13 vteřin před koncem řádné hrací doby při power-play soupeře. V nájezdech už byl úspěšnější Havířov a do tabulky si připisuje o bod více.