napsal Zdena Bobková

2:3p

0:2, 1:0, 1:0 - 0:1

HK Králův Dvůr

Branky a nahrávky: 38. Rovný (Christov), 55. Marček (Kysela) – 6. Veber (Brém, Sagan), 9. Veber (Žáček, Mikáska), 61. Veber (Žáček) . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Vích (Kořínek) – Holoubek, Bartoš, Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc – Christov, Ficek, Vaníček, Vondrlík, Trégl, Mareš, Protivný, Rovný, Kysela

Zázvorka (Krejčí) – Veselý, Žáček, Vacek, Špaček – Kolenatý, Krásl, hamada, Mikáska, Veber, Gestberger, Brém, Šnaldauf, Sagan, Pánek

M l. B o l. – Mladoboleslavský B-tým v sobotu v podvečer odehrál velice vyrovnanou partii s Královým Dvorem. Soupeř šel v první třetině do dvoubrankového náskoku, který domácí horko těžko snižovali. Na konci druhé třetiny snižoval Rovný a pět minut před koncem vyrovnával Marček. Dalo by se říct, že zarputilost a bojovnost mohla domácí nakopnout k obratu, ale zápas dospěl až do prodloužení a v něm bleskově rozhodli hosté, kterým druhý bod zajistil přesnou trefou Veber.