napsal Vojtěch Drbohlav
HC Dukla Jihlava

2:3p

1:1, 0:0, 1:1 - 0:1

Branky a nahrávky: 6. Vala (Chubna, Adam), 46. Krajíček – 3. Sýkora (Houška, Šíma), 48. Moravčík (Simon), 64. Moravčík (Klikorka). Rozhodčí: Skopal – Polák, Nechvátal. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 2:3p.

Chaloupek – Piskač, Veleba, Moravec, Trávník, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Adam, Juda, Barák

Zeithaml – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Jirásek, Hovorka, Rudolph, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster, Houška, Grim, Moravčík, Šíma

J i h l a v a – Boleslavští svůj trip po Vysočině završili výhrou po prodloužení na ledě Jihlavy. Celkem si tak z obou zápasů odvážejí do Mladé Boleslavi šest bodů. Bruslařský klub sice v krajském městě vedl 1:0, Dukla však otočila, jenže Boleslavští ještě vyrovnali a nakonec klání překlopili opět na svou stranu v prodloužení. Nyní čeká juniorský tým přesně 14 dní dlouhé volno, které je kvůli reprezentační přestávce.