Juniorka v Přerově ztratila vedení, prodloužení ale zvládla

napsal Jaroslav Kindl
HC ZUBR Přerov

2:3p

1:2, 0:0, 1:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 5. Dobša (Indrák) – 6. V. Houška (Klikorka, Závora), 19. Grim (Foerster, Moravčík), 64. V Houška (Moravčík). Rozhodčí: J. Škach – J. Bryška, M. Zedník. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 128. Střely na branku: 22:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2 - 2:3.

Šimonů – Kopeček, Jaroněk, Takáč, Bieniek, Gréč, Kleiner, Moučka – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Chytil, Fencl, Zmeškal, Kleniar.

Zeithaml – Klikorka, Sýkora, Dotter, Hovorka, Rudolph, Procházka – Hašlar, Schulz, Závora, Moucha, Foerster, V. Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma.

P ř e r o v – Den po osmnáctigólovém zápase se Boleslav přesunula ze Zlína na led nedalekého Přerova. Sudí poslali v úvodu Zubry do oslabení. Ti se ubránili, a v páté minutě se naopak ujali vedení. Trvalo však krátce, Bruslaři navíc stihli do konce první části utkání otočit. Druhá třetina přinesla řadu vyloučení, na změnu skóre čekali diváci marně. Dočkali se až v 56. minutě, kdy Přerovští vyrovnali. V prodloužení pak o vítězství Boleslavi rozhodl svou druhou trefou v zápase <strong>Vladislav Houška</strong>.