napsal Vojtěch Tůma
BK Havlíčkův Brod

3:1

1:0, 2:0, 0:1 - N: 1:0

Branky a nahrávky: 10. T. Krejčí (Kozlík), 31. Rauš (Dymák, Kozlík), 38. Beneš (Dymák, Jiráček), 64. Dymák – 55. Sluka (Křepelka). Rozhodčí: Martin Vepřovský – Ladislav Lučan, Kristýna Hájková. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Král – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Dymák, Juřica, Rauš (A), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek

Stuchlík – Sommer, Křepela, Rajgl (C), Moravec, Šercl, Vochvest – Král, Urban, Sluka, Kredl, Plíšek (A), Gardoň, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Růžek

H a v l . B r o d - Vzájemné utkání na konci listopadu skončilo lépe pro mladoboleslavské dorostence, kteří v Havlíčkově Brodě zvítězili 5:3. Tentokráte si lépe počínali domácí hokejisté. Svěřenci trenéra Zörklera po dvou třetinách prohrávali už o tři branky, snížit se jim podařilo až příliš pozdě, kontaktní trefa Sluky už nic neřešila. Bruslaři nakonec neuspěli ani v prodloužení, a z Havlíčkova Brodu tak odjeli bez bodu.