napsal Zdena Bobková
HC Tábor

3:6

0:1, 2:1, 1:4 – 0:0 – 0:1

Branky a nahrávky: 21. Kundrát (Cháb, Eremiáš), 34. Eremiáš (TS), 55. Kundrát (Eremiáš) – 10. Haas (Moravec), 36. Plíšek (Haas, Rajgl), 43. Haas (Plíšek), 44. Ďuráč (Sommer), 50. Rajgl (Gardoň, Haas), 56. Ďuráč (Hrouda). Rozhodčí: Pastier – Karda, Horažďovský. Vyloučení: 10:5, navíc Suchan (TAB) 10 minut nesportovní chování, hráčská lavice (TAB) 20 min. nesportovní chování. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5, 3:5, 3:6.

HC Tábor

Korytar (Sviták) – Kofroň, Šťastný, Janda – Eremiáč, Blengino, Mareš, Nevšímal, Kofroň, Bašta, Cháb, Polák, Matašovský, Vylít, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát

Stuchlík (Náhončík) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Moravec, Hrouda, Šercl – Urban, Sluka, Kredl, Plíšek, Gardoň, Pavlík, Ďuráč, Hruška, Haas

T á b o r – Mladoboleslavští dorostenci ve čtvrtek večer odehráli duel v Jihočeském kraji, kde změřili síly s Táborem. Středočeši šli do vedení už v první třetině, ale Tábor hned zkraje druhé dvacetiminutovky srovnal a v polovině utkání dokonce otočil stav utkání ve svůj prospěch. Boleslav ale za dvě minuty vyrovnala a rozhodla ve třetí třetině, kdy svému soupeři nasázela čtyři branky. Domácí přidali jen jeden gól, a tak za výhru 6:3 brala Boleslav tři body. Nadstavbová část dospěla až do samostatných nájezdů. Bruslaři vedli po dvou sériích 2:0, jenže Tábor dokázal boj o bonusový bod zdramatizovat, musel však proměnit pátý nájezd, což neudělal, a tak Boleslav ze zápasu s Táborem bere všechny čtyři body.