napsal Michal Miškovský
Salith Šumperk

0:3

0:1, 0:0, 0:2

Branky a nahrávky: 2. Belay (Hájek), 41. Sochor (Protivný), 55. Kadaně (Sochor, Protivný). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 200.

Misiorz - Hasník, Drábek, Kašpar, Štefan, Karas, Starý, Fryč, Pezda, Holinka, Svoboda, Fořt, Skoumal, Stejskal, Šrámek, Cink, Tomiga, Tomaník, Trtík.

Příhoda - Mozik, Švaříček, Brabenec, Warneke, Krňanský, Anděl, Moucha, Arazim, Musil, Škorík, Bednář, Belay, Kadaně, Jiránek, Rys, Jankovský, Protivný, Hájek, Sochor, Lenc.

Š u m p e r k - Extraligový Dorost Mladé Boleslavi získal do vyrovnané tabulky další důležité tři body. Zápas začal pro svěřence Pavla Arnošta a Tomáše Hyky skvěle. Vždyť už po 85 vteřinách vstřelil úvodní a vítězný gól <strong>Martin Belay</strong>. Definitivní rozhodnutí o vítězi padlo v úvodu třetí třetiny, kdy zvýšil vedení Sochor a skóre uzavřel v 55. minutě Kadaně. Dorost může na výhru 3:0 navázat už v sobotu, kdy zamíří do Opavy.