napsal Vojtěch Tůma
Rytíři Kladno

7:1

2:0, 3:0, 2:1

Branky a nahrávky: 10. Hašek (Šimek, Zich), 18. Šimek (Bernat), 33. Bláha (Filip, Sojka), 35. Bláha (Filip), 39. Šimek (Novotný), 56. Kraus (Kuzďas), 57. Bernat (Hašek) – 49. Vasilev (Vacík, Moravčík). Rozhodčí: Jechoutek - Frodl, Komárek. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 29:29. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1.

Novotný - Zich, Staněk, Šmatlák, Zíka, Funk, Ticháček - Klíma, Bernat, Šimek, Kraus, Hašek, Filip, Sojka, Urban, Rendla, Kuzďas, Ladman, Bláha

Kmec - Klikorka, M. Houška, Vacík, Dudycha, Procházka, Rudolph - Schulz, Závora, Dlask, Petržilka, Mežnar, Moucha, Petriska, V. Houška, Vasilev, Moravčík, Šíma, Simon

<br />K l a d n o - Mladoboleslavští junioři vstoupili do nové sezony solidně, když porazili Vítkovice, Třinec i České Budějovice. Na sobotní utkání na ledě Kladna by ale svěřenci trenéra Křivohlávka pokud možno co nejrychleji zapomněli. O vítězi bylo jasno už po čtyřiceti minutách, Rytíři svému soupeři během dvou třetin odskočili na rozdíl pěti branek. Alespoň čestný zásah zaznamenal v závěrečné periodě Miroslav Vasilev, domácí se ale posléze prosadili ještě dvakrát, a uštědřili tak Bruslařům velice nepříjemnou porážku.