napsal Vojtěch Drbohlav
VSK Technika Brno

2:7

2:3, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 10. Maštalíř (Plevka), 11. Lysoněk (Rajzík) – 10. Půček (Kredl, Pavlík), 15. Půček (Jasečko, Polák), 16. Půček (Polák), 30. Polák (Půček), 44. Strnádek (Hruška, Sluka), 52. Gardoň (Rajgl, Haas), 60. Polák (Hruška). Rozhodčí: Slavka – Vašíček, Zábršová. Vyloučení: 7:10. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 19:53. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:7.

Běhal – Zavřel, Rajzlík, Smutný, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Harásek, Kubový, Toman, Lysoněk, Pospíšil, Oujeský, Plevka, Maštalíř, Líska, Korbini, Závadský

Šatný – Moravec, Křepelka, Vochvest, Jasečko, Rajgl, Hrouda, Žabka – Sluka, Kredl, Gardoň, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Haas, Strnádek, Plíšek

<br />B r n o – Boleslavští dorostenci si dlouhou cestu do jihomoravské metropole užili. Ačkoliv v první třetině proti Technice Brno prohrávali 1:2, utkání otočili zpět na svou stranu a zvítězili vysoko 7:2. Hned tři góly vstřelil Jan Půček (3+1), čtyři kanadské body získal také Vojtěch Polák (2+2). Černou kaňkou byl snad jen vysoký počet vyloučených – Bruslaři hráli de facto jednu třetinu ve čtyřech, protože si vysloužili dohromady 20 trestných minut. I přesto však soupeře zahrnuli hned 53 střelami na branku.

David Vrbata (BK Mladá Boleslav): Jsme rádi, že jsme vyhráli za tři body. Dobrý výkon podal brankář Forst, který věkově patří do 9. třídy. Teď nás čeká reprezentační pauza, kdy potrénujeme a připravíme se na další část sezóny.