16. 10. 2021
HC AZ Havířov 2010

3:2sn

0:1, 2:1, 0:0 - 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 29. Becher (Kubíček), 35. Pavlačka (Zavřel), rozh. náj. Kočí – 15. Hašlar, 35. Dlask (Vacík). Rozhodčí: Mrkva – Rožánek, Kořistka. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 95. Střely na branku: 21:24. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Nowak – Kremnický, Bílek, Kubíček "A", Zavřel, Kyselý, Kočí "A" – Bochorishvili, Plevka, Mastič, Horváth, Pastor, Makovec, Becher, Pavlačka, Kalčík, Byčkov "C", Bárta

Stuchlík – Moravec, Němec, Vacík "A", Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko – Simon "A", Závora "C", Polák, Snášel, Brouček, Dlask, Vlasák, Václavík, Hašlar, Šíma

H a v í ř o v – Mladoboleslavští junioři si z Havířova přivezou jeden bod. První třetinu vyhráli, trefil se Hašlar, ve druhé části se ale domácí ujali vedení. Ovšem ne na dlouho, na 2:2 vyrovnal Dlask. Vyrovnaný stav nakonec přečkal i prodloužení, ve kterém byli Středočeši aktivnější, rozhodnout ale nedokázali. Stejně tak v samostatných nájezdech, kdy domácího brankáře nepřekonali ani jednou.