Poslední zápas roku 2021 pro Bruslaře. Kladno porazili 4:1

napsal Redakce
Rytíři Kladno

1:4

0:1, 1:1, 0:2

Branky a nahrávky: 24. Hurta (Kouba) – 3. Půček (Moravec, Simon), 40. Křepelka (Broš), 49. Václavík (Brouček, Křepelka), 52. Vlasák (Polák, Vacík). Rozhodčí: . Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 24:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

Gabriška – Rájek, Staněk (A), Koštoval, Funk (C), Sýkora – Holub, Kočka, Šimek, Hrabík, Sachr (A), Kuzďas, Kouba, Vimmer, Hvězda, Mejtský, Holeček, od 21. min. Hurta.Trenér: Jindřich Lidický

Stuchlík – Moravec, Hron, Němec, Vacík (A), Křepelka, Jasečko, Rajgl – Simon (A), Závora (C), Polák, Brouček, Půček, Broš, Vlasák, Hruška, Václavík, Plíšek.Trenér: Petr Haken

K l a d n o – Středočeské derby pro Boleslav. V posledním zápase kalendářního roku se mladí Bruslaři v pondělí 20. prosince utkali s kladenskými Rytíři. Přestože Kladnu aktuálně patří poslední příčka v tabulce, nejednalo se o lehký souboj. Mladoboleslavští junioři si ale chtěli po smolném duelu se Spartou spravit chuť a zápas ovládli v poměru 4:1.

Povedenější vstup do zápasu měli Bruslaři, kteří se ve třetí minutě po trefě Jana Půčka ujali vedení. V průběhu úvodní periody mohli Kladenští během dvou početních výhod srovnat, avšak Stuchlík veškeré pokusy domácího celku za svá záda nepustil.

O čisté konto přišel boleslavský strážce ve 24. minutě, kdy ho přelstil Vojtěch Hurta. Vyrovnané skóre vydrželo až do závěru prostředního dějství. V čase 39:08 se po akci Karla Křepelky radovali Bruslaři již podruhé.

Přestože úvodní dvě třetiny byly na střely vyrovnané, v té závěrečné byla mnohem aktivnější Mladá Boleslav. Na počátku 48. minuty se po kombinaci Křepelky a Broučka prosadil Tomáš Václavík, o necelé čtyři minuty později navýšil náskok na rozdíl tří branek Marek Vlasák. Těsně před poslední sirénou fauloval David Kočka, sudí tak nařídili trestné střílení, které ale Jan Půček neproměnil. Nicméně to už nemuselo boleslavské mladíky mrzet, protože na ledě Kladna zvítězili v poměru 4:1 a po smolném utkání se Spartou si spravili chuť.