napsal Vojtěch Drbohlav
HC Hvězda Praha

5:4

2:0, 2:2, 1:2

Branky a nahrávky: 1. Dohnal (Spěváček, Kubata), 19. Spěváček, 28. Dohnal (Hulej), 32. Mrázek (Ivanovič), 52. Janoušek (Ivanovič) – 24. Vlasák (Steklý), 33. Šachl (Hradec), 42. Hasman (Dobner), 45. Lisler (Halman, Hradec). Rozhodčí: Žižka – Bernard, Jurak. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 59. Střely na branku: 32:31. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:4, 5:4.

Hrabák – Hulej, Jarabko, Bartheldy, Richtr, Mrázek, Kubata (C) – Dohnal, Jaroš, Janoušek, Ivanovič, Roule, Niederhafner (A), Spěváček (A), Topol, Ducháček

Forst (32. Vystrčil) – Skok, Sypecký, Halman, Kubíček, Vlasák (A), Průšek – Šachl, Dobner, Hasman, Hradec (C), Štajnc, Hurt, Steklý, Král, Vítek, Gron, Lisler

P r a h a – Mladoboleslavskému dorostu nevyšlo utkání na ledě pražské Hvězdy. Soupeř se dostal do vedení již v první minutě a své vedení navyšoval. Bruslaři sice v průběhu utkání srovnali, jenže několik minut před koncem třetí třetiny si domácí pojistili tříbodové vítězství brankou na 5:4. Středočeši tak odjeli z hlavního města s prázdnou.