napsal Vojtěch Drbohlav
HC Sparta Praha

3:1

1:0, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 7. Port (Fábry), 32. Fábry (Port, Křišťan), 59. Fábry (Novák) – 29. Král (Lisler, Gron). Rozhodčí: Kraval – Klouček, Zedníková. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Střely na branku: 29:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Přikryl – Hašek, Šeba, Bartoň (C), Byakov, Mack, Janský, Port – Stepanchuk, Odehnal, Jakab, Žemlička, Novák (A), Fábry, Skuratov, Poláček, Žmola, Křišťan

Forst – Skok, Sypecký (A), Šilhavý, Hlinský, Halman, Vlasák (C), Průšek – Šachl, Dobner, Hasman, Kurka, Steklý, Král, Vítek (A), Gron, Šindelář, Lisler

P r a h a – Mladoboleslavským dorostencům se nepodařilo pražské Spartě vrátit nedávnou porážku. Proti soupeři sice srovnali na 1:1, jenže domácí ve 32. minutě odskočili na 2:1 a minutu a půl před koncem základní hrací doby pečetili své vítězství trefou na 3:1 do prázdné brány. Sparťané tak nově na vedoucí Mladou Boleslav v tabulce ztrácejí už jen jeden bod.