Junioři narazili na neoblíbeného soupeře. S Libercem prohráli potřetí v řadě

napsal Vojtěch Drbohlav

1:2

0:0, 0:0, 1:2

Bílí Tygři Liberec

Branky a nahrávky: 49. Polák (Vacík, Brouček) – 48. Plos (Jiruš, Jansa), 49. Plos (Zajíček, Šedivý). Rozhodčí: Fraňo, Glanc – Svobodová, Klouček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Stuchlík – Moravec, Němec, Vacík, Křepelka, Hrouda, Rajgl – Simon, Závora, Polák, Brouček, Půček, Vlasák, Hruška, Hamršmíd, Hašlar, Vyroubal, Plíšek

D. Král – Starý Šedivý, Kovář, Hampl, Hladík, Patzelt – Leden, Nezbeda, Jansa, Kříž, Jiruš, Měchura, Plos, Cikhart, Jančovský, Zajíček, Gajda

M l. B o l. – Mladoboleslavští junioři letos zažívají velmi dobrou sezónu, pokud však v posledních týdnech došlo na střetnutí s nedalekým Libercem, pak to budilo v Mladé Boleslavi rozpaky. Tentokrát v zápase se severočeským rivalem moc branek nepadlo a rozhodla až třetí třetina. Liberec šel sice do vedení, Mladá Boleslav ale srovnala, jenže ve 49. minutě Bílí Tygři znovu odskočili a vedení si udrželi. Liberec tak díky další tříbodové výhře nad Bruslaři vystoupal do čela tabulky, kde vystřídal právě Mladou Boleslav.