BK MLADÁ BOLESLAV

B tým prohrál s Rakovníkem, rozhodla až třetí třetina

22. 10. 2022
napsal Jitka Čechová
BK Mladá Boleslav

3:5

1:1, 1:2, 1:2

HC Rakovník

Statistiky

Branky a nahrávky: 18. Vondrlík (Rovný), 40. Kerda, 58. Rovný (Vondrlík) – 10. Macháček (Bulva), 30. Hulcr (Benda), 36. Lev (Let, Vyšín), 44. Bulva (Macháček, Benda), 50. Bulva (Hulcr). Rozhodčí: Müller – Karli, Stanko. Vyloučení: 6:0. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5.

BK Mladá Boleslav

Forst – Zvolenský, Bartoš, Kadeřábek J., Bílek, Málek – Tregl, Hochman, Kadeřábek T., Moucha, Kerda, Rudolph, Ficek, Marek, Vondrlík, Rovný

HC Rakovník

Burgr – Petráček, Vlk, Vyskočil, Šíma, Hulcr – Ságner, Let, Kovařík, Benda, Macháček, Kos, Vyšín, Šíma, Drda, Bulva, Lev

M l. B o l. – V rámci letošního třetího domácího utkání přivítal B tým Bruslařů na mladoboleslavském ledě tým Rakovníka. První dvě třetiny byly vyrovnané, po 40 minutách hry prohráli domácí o branku. Rozhodlo teprve poslední dějství, ve kterém pro sebe vítězství získal Rakovník. B tým BK Mladá Boleslav je momentálně na druhém místě tabulky skupiny Východ s počtem třinácti bodů.

Střelecký účet utkání otevřel v desáté minutě Vladimír Macháček, který tak využil domácími nabídnuté přesilové hry. Bruslařům se podařilo vyrovnat dvě minuty před koncem první dvaceminutovky, kdy se trefil Jan Vondrlík. V prostředním dějství padaly góly až v její druhé polovině, kdy hráči Rakovníku odskočili do dvoubrankového vedení díky trefám Lukáše Hulcra a Martina Lva. Čtyři vteřinky před zazněním sirény ale vrátil mladoboleslavským hráčům ve vlastním oslabení naději Dušan Kerda. Do třetí periody se tak šlo za stavu 2:3. Jenže už ve 44. minutě začali hosté svůj náskok opět navyšovat a to hned nadvakrát. O obě branky se přitom postaral hráč s číslem 13 Filip Bulva. Domácím se podařilo již jen korigovat skóre gólem z 58 minuty, kdy se trefil Lukáš Rovný.

×
Dnes v 18:00 | DOR
HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 18:00 | JUN
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav