23. 3. 2024
HC Kometa Brno

2:4

1:0, 1:1, 0:2

Branky a nahrávky: 7. Petrčka (Hartl, Béreš), 23. Hartl (Selič, Kavan) – 26. Bydžovský (Vrbata), 45. Vovsík (Vrbata), 56. Vovsík (Komžík), 60. Bydžovský. Rozhodčí: Jan Pavel – Jiří Horák, Petr Lainka. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 147. Střely na branku: 20:43. Průběh utkání: 2:0, 2:4.

Kijonka – Kotlařík, Malena, Fencl, Kavan (C), Kremer, Hoďovský, Jurný – Smrčka, Lačňák, Béreš, Petrčka (A), Chruslinski, Linka, Hangstörfer, Komínek, Hartl (A), Selič

Martínek – Kůstka, Vlček, Michálek, Komžík, Macháček (A), Piskač, Svoboda, Vtelenský – Bydžovský (A), Mansfeld, Vovsík, Fadrhonc, Vrbata (C), Pejša, Šimáček, Chabada, Junek

B r n o – Mladoboleslavští deváťáci po dlouhé cestě na Moravu nezačali druhé čtvrtfinále ideálně a v úvodu prostřední části ve Winning Group Aréně prohrávali už o dvě branky. Ve 26. minutě ale snížil Matěj Bydžovský a spící mašina se probudila. Do hry se pak ve třetí třetině vložil Nicolas Vovsík, který dvěma góly obrátil skóre z 1:2 na 3:2 ve prospěch Bruslařů. Naši mladíci si své vedení ve zbytku utkání zkušeně pohlídali a v závěru ztvrdili postup mezi nejlepší čtyřku gólem do prázdné klece. První semifinálový duel odehrají svěřenci Lukáše Zörklera ve středu na ledě ŠKOENERGO Arény. S kým a jak budou hrát se dozvíte v preview série, které se na webu objeví začátkem příštího týdne.