napsal Tomáš Taybner
HC Slavia Praha

3:5

1:0, 1:2, 1:3

Branky a nahrávky: 20. Šindelář (Novák, Klíma), 27. Hlavička (Kučera T., Filip), 48. Novák (Skalský) – 28. Šachl (Vlasák M.), 39. Fink (Doležel, Křivánek), 41. Vlasák M. (Vlasák A., Dobner), 55. Doležel (Fink, Kurka), 59. Hurt (Kučera J., Teplý). Rozhodčí: Stejskal – Pěta. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:5.

Tesař – Kučera T., Marek, Jokl "C", Tittl, Lorenz, Klíma, Barger – Štípek, Ducháček, Filip, Skalský, Šindelář, Novák, Hlavička, Hasman, Tichý, Janoušek, Gresl, Vosmík

Balák – Sypecký "C", Frešer, Křivánek, Šilhavý, Vlasák A., Průšek, Hájek – Hurt, Vlasák M., Dobner, Teplý, Kučera J., Maxin, Vítek, Beran, Šachl, Doležel, Fink, Kurka

M l. B o l. – Mladoboleslavská juniorka se během pátečního poledne postavila na zimním stadionu v Edenu domácí Slavii Praha. Zelenobílí sice ve 27. minutě ztráceli dva góly, do přestávky však srovnali a hned po startu třetí periody odskočili do vedení. Po vyrovnání domácích si vzal slovo Matěj Doležel, který v 55. minutě po rychlé akci a pasu Finka rozhodl. Juniorku v příštím týdnu čeká úterní přípravný duel v Hradci Králové, ve čtvrtek potom domácí odveta se Slavií.